צור קשר

פנו אלינו בכל שאלה, בקשה או תגובה לתכנים. להזמנת ביצוע אנא ציינו בפנייה את פרטי האירוע המלאים.

שלישיית עתר
מוזיקה קמרית | בית הפקה לתרבות
הפקה: 054-2060301
טלפון נוסף: 054-7566036
כתובת מייל

צור קשר / שלישיית עתר

שאלות נפוצות

?מה מציע האתר הזה
האתר החדש שלנו מגיש לכם מידע עדכני על קונצרטים והפקות לאורך העונה, תצוגה של תחומי הפעילות של שלישיית עתר וגם מאגר של ערוצי תוכן בנושא מוזיקה קמרית . מומלץ להירשם לתפוצה לקבלת עדכון אחת לחודש. את לוח הקונצרטים העדכני תמצאו בדף הבית אם אתם קניני תרבות או מפיקים המחפשים תוכן תרבותי איכותי בעבור הקהל שלכם – מומלץ לעיין .בקטלוג המופעים שלנו !פנו אלינו ללא היסוס בכל התייעצות. גלישה נעימה
?כיצד מזמינים כרטיסים לקונצרט
בדף הבית תמצאו את מדור קונצרטים קרובים. לחיצה על הכותרת תפנה אתכם לפרטים ולרכישת כרטיסים. שימו לב – בחלק מהאירועים רכישת הכרטיסים מתאפשרת בערב המופע בלבד. בחלק מהאירועים תופנו לגורם המפיק את הקונצרט.
?היכן אתם מופיעים
שלישיית עתר מבצעת למעלה מ-80 קונצרטים ומופעים ברחבי הארץ ובחו"ל מידי עונה על מגוון גדול של במות אנו לוקחים חלק בפסטיבלים ,בסדרות מוזיקה ובערבי תרבות. המועדים מתפרסמים בדף הבית ובלוח האירועים של דף הפייסבוק של ההרכב. הירשמו לתפוצה וקבלו עדכון פעם בחודש על ההופעות הקרובות לתיבת המייל.
?כיצד מזמינים אתכם להופיע
בין אם אתם מנהלי תרבות או קניינים, או סתם מתכננים אירוע ורוצים לכלול בו תוכן מוזיקלי איכותי: שלחו לנו מייל עם הפרטים המלאים: מועד מבוקש, אופי האירוע, תכנית מבוקשת ונשוב אליכם בתוך זמן קצר עם הצעת מחיר. נשמח לייעץ לכם בבחירת התכנים המתאימים לכם.
?מהי מוזיקה קמרית
לא בושה לשאול. מוזיקה קמרית היא שם למוזיקה אמנותית הנכתבת להרכב כלי קטן של מספר נגנים – מדואו ועד שמינייה או אף יותר. להבדיל ממוזיקה לכלי סולו של נגן יחיד או מוזיקה סימפונית הנכתבת לתזמורת שלמה. המילה "קאמרה" מקורה בלטינית ומשמעותה חדר. המוזיקה הקמרית מטבעה היא אינטימית ומבוצעת לרוב בחללים קטנים על אף שבתקופתנו מבצעים אותה גם באולמות גדולים. מטבעה הכתיבה להרכב מצומצם מזמנת דיאלוג בין הכלים המשתתפים כשכל כלי משמש לעיתים כסולן ולעיתים כמלווה. דיאלוג מוזיקלי זה הוא נשמת אפה של הנגינה הקמרית. מלחינים לאורך תולדות המוזיקה הקדישו למדיום הקמרי את מיטב כוח היצירה שלהם לדוגמא רביעיות המיתרים של בטהובן או שלישיות הפסנתר של שוברט.
?אהבתי. כיצד אני מפרגן לכם
כגוף ביצוע עצמאי שלישיית עתר מקדמת נושאים חשובים בזירת התרבות הישראלית: חינוך לאהבת המוזיקה, הגדלת מעגל המאזינים למוזיקה אומנותית, העשרת התרבות העברית והזמנות לכתיבה של מוזיקה חדשה. תמכו בפעילות שלנו: בהצטרפות לעוקבים בפייסבוק, ברישום כמנויים לערוץ היוטיוב, ברכישת אלבומים שלנו והכי חשוב: בואו לשמוע קונצרט !